Pokud se chcete dozvědět více o mé cestě za úspěšnou detoxikací a pomoci ostatním lidem, přečtěte si můj příběh. Věřím, že Vás inspiruje.

 

Z letargie, naivity, nevědomosti a příliš vysokého pracovního tempa včetně nezbytného dennodenního stresu trvajícího více než 20 let mne dokázala probudit až příšerná bolest nejdříve v pravém rameni a téměř nehybná pravá ruka, následně i bolest v levém rameni a ruce.

Záhy se přidaly i srdeční arytmie. Po konstatování mé kamarádky Marušky, ke které jsem pravidelně chodila na masáže a lymfodrenáže, že už tu mojí lymfu opravdu nemůže "rozjet" a že je to opravdu průšvih a že něco musím se sebou udělat. Paní obvodní doktorka mne poslala nejdříve na zátěžový test na srdce, tam mi nasadili Holtra a musela jsem okamžitě na další speciální vyšetření sledující v čase prokrvení srdce, po kterém konstatovali, že mi nehrozí infarkt a že je vše v pořádku. Od paní doktorky jsem dostala doporučení na rehabilitaci páteře, to už jsem "přestávala" chodit.

Když se v čase vrátím ještě trochu zpět, tak už asi 2 roky před tím mne již držely při životě různé populární potravinové doplňky jako ječmen apod., a hlavně různé masáže (reflexní, kraniosakrální, lymfodrenáže..). Naivně jsem si myslela, že dělám pro sebe více než dost.

Snažila jsem se sportovat, na chalupě jsme chodili s hůlkami i 20 km, běžkovali, jezdili na kole, chodila jsem cvičit (míče, pilates) i 2x týdně. Moje nadváha se ani nehnula. Po větším výkonu jsem měla třesavku a šíleně mě vždy bolelo celé tělo a vždy 2 dny po výkonu jsem se cítila jako by mne někdo otrávil. Dost často se mi stávalo, že jsem vůbec nebyla schopna odhadnout své fyzické možnosti, z minuty na minutu jsem najednou nebyla pomalu schopná udělat ani krok, vše jsem ovládala strašnou silou vůle. Smiřovala jsem se s tím, že jsem asi nějaká "divná", že tu nadváhu asi už nevycvičím, že tu šílenou celulitidu, kterou mám snad i na nose prostě budu mít nadosmrti, a že vždy večer budu mít břicho nafouklé a nohy jako konve, ať dělám co dělám.

Zapomněla jsem připomenout, že jsem si 2x ročně nechávala dělat krevní testy, jeden od obvodní doktorky a jeden pro jistotu komerčně. Všechny testy byly vždy negativní, nikdy mi nikdo nic nenašel, jen jednou cca před 8 lety jsem měla hraniční hodnoty protilátek na borelii (po štípnutí klíštětem, které jsem ihned vyndala a poctivě ošetřila desinfekcí). Při opakování testu po cca 6 týdnech byly protilátky na borelii opět nulové.

Byla jsem tedy stoprocentně přesvědčená, že boreliózu mít nemůžu. Únava se mi rok od roku neustále zvyšovala.

Naštěstí jsem v době, když mi bylo nejhůř objevila knihy MUDr. Jonáše a už mi začalo trochu "svítat" a začínala jsem se detoxikovat preparáty Joalis. Musela jsem vyměnit terapeutku, protože po diagnostice Salvií a po cca 4 kůrách (4 x 4 preparátech) stále nevěděla, kde je problém a stále mi říkala, že mi hrozí kolaps organismu a posílala mne na vyšetření štítné žlázy zpět ke klasickým doktorům. Test na hormony štítné žlázy, který jsem si od mé obvodní dokorky vyprosila, byl opět a jak jinak negativní. Až paní MUDr. Trauškeová zjistila po diagnostice na Oberonu, problém borelie, chlamydie, EB viry, streptokoky atd.. Po nasazení preparátu Spirobor jsem na 3 dny přestala chodit úplně, po telefonické domluvě mi poradila homeopatikum Rhus toxikodendron ředění 9CH a Spirobor na pár dní vysadit.To mi pomohlo. Zvedala mi průběžně spinovou terapií moji v té době již nulovou imunitu a dostala mne z nejhoršího. Mimochodem mi musela nasadit i preparát Optimon, hrozila mi rakovina. Musela jsem v té době čelit dobře myšleným útokům kamarádů a rodiny a vysvětlovat, proč se neléčím "klasicky" tzv. antibiotiky. Naštěstí můj manžel mne v té době v mém rozhodnutí pro alternativní terapii velmi podpořil. Od bolestí, křečí a tuhnutí celého těla mi hodně pomáhala infrasauna, kterou jsme si s manželem koupili domů.

Ponořila jsem se do intenzivního studia, snad všechny knížky pana doktora Jonáše jsem přečetla 4x a vícekrát a ještě dnes v nich listuji a vždy tam něco "nového" objevím. Pana doktora považuji za génia.

Začala jsem chodit na školení, poslouchat videa z Youtube. Udělala jsem si oba certifikáty na poradce Řízené a kontrolované detoxikace Joalis. Na jedné z přednášek pana Ing. Jelínka jsem potkala paní Denisu Michálkovou, majitelku Biorezony. Dnes už vím, že jsem ji musela potkat. Opět mne toto setkání a s ním i setkání s Plazmovým generátorem, Bicomem a Oberonem nesmírně pomohlo zdravotně, moje detoxikace se nesmírně zrychlila. Pochopila jsem, že detoxikace, je vlastně celoživotní proces a životní styl a zapojila jsem do ní celou rodinu a chci šířit informace a osvětu i dál. Absolovovala jsem všemožná školení a nyní již sama pracuji s Oberonem a vytestovávám dávky do plazmového generátoru. Podařilo se mi tak pomoci členům mé rodiny, synovi, těžkému alergikovi od narození (není divu, když jsem já jeho máma měla borelie v sobě již od svých 24 let) vnučce, kamarádům a známým a jejich známým...

A teď se vrátím na samý začátek mého příběhu, který bych bez detoxikace nebyla schopna pochopit a nalézt příčiny. Mým problémem byla vrozená porucha metabolismu glutenu a to přes linii od mého dědy (otec otce), který zemřel v 67 letech na cukrovku. Můj táta jí nyní trpí také, celý život trpí nadváhou. Jeden ze synů mého bratra trpí Cronovou nemocí. Já jsem již od dětství cítila problém s trávením zvláště po českých jídlech s knedlíkem, cítila jsem plný žaludek neskutečně dlouho a máminy buchty a koláče jsem proto téměř nejedla. Cca ve 24 letech mne něco štíplo (nebylo to klíště, nejspíš ovád) a měla jsem cca 7 cm v průměru hnisavý absces, který mi léčili černou mastí. Asi od té doby se datuje začátek mých později chronických zánětů močových cest a nosních dutin, bez kterých mi neproběhla žádná rýma (vždy bez konkrétního nálezu v laboratoři a vždy a vše bez zvýšené teploty). V mých 27 letech jsem po velkých problémech s udržením těhotenství a velkých problémech i při porodu porodila syna císařským řezem. Syn se narodil s těžkým deficitem imunity, od narození měl těžké ekzémy, později i astma, LMD, ... ale má jak píše doktor Jonáš v knížce Praktická detoxikace kompenzaci problémů - hudební nadání (absolutní sluch). Ve 33 letech po porodu dcery mi akutně vyoperovali žlučník plný drobných kamenů, začaly problémy se slinivkou. Potom s klouby, prakticky celý život jsem se neustále na něco léčila, naštěstí jsem antibiotik moc neměla, vyhýbala jsem se jim, protože mi nikdy neudělaly dobře a všechny problémy se mi po nich vždy zhoršily, léčila jsem se čaji, prakticky neustále jsem konzumovala brusinky, ale bohužel dost často také paralen........ Dcera má také poruchu protivirové imunity a detoxikuje se.

Ta nemoc mne hodně posunula, nejen že mi hodně vzala, také mi hodně dala – velkou intuici, kterou teď využívám při pomoci druhým. Je to nesmírně motivující i inspirativní současně. Moc ráda pomáhám ostatním lidem, kteří jsou na tom podobně, jako jsem byla kdysi já a není jich málo.

Důležité je uvěřit, že existuje cesta ven z toho kruhu nemocí a únavy a že existuje někdo, kdo Vám tu cestu ukáže.

 

Ing. Ludmila Frýdlová 

 

 

Chcete se o detoxikaci dozvědět víc? Neváhejte se na mne obrátit, ráda zodpovím všechny Vaše dotazy a pomohu Vám s Vašemi obtížemi.

 

 

© IM REZONA z.s.                 adresa: Na Hlavní 23/21, 182 00 Praha 8 - Březiněves          mobil: +420 603 161 147          frydlova@imrezona.cz